تور همه روزه:

تور همه روزه چیست؟

تقریبا برای همه ما پیش آمده که دوست داشته ایم به مقاصدی سفر کنیم که در تاریخ اجرای تور امکان آن بنا بر شرایط کاری،مالی یا حتی شخصی وجود نداشته است. تورهای همه روزه همانطور که از اسمشان پیداست تقریبا هرزمانی از سال و مناسب با شرایط فصلی می توانند برای شما برنامه ریزی و اجرا شوند.این تورها امکان این را فراهم می کند که شما در هر تاریخی از سال که شرایط و فرصت مناسب تری را دارید به مکان هایی که مدنظرتان هست سفر کنید و به این ترتیب هم سفری که میخواستید را رفته اید و هم زمانی را که می توانستید انتخاب کرده اید و چه چیزی از این بهتر؟ سفری کاملا متناسب با شرایط شما.

مزایای تورهای همه روزه چیست؟

این تورها مزایای بسیاری نسبت به تورهای یک روزه یا چندروزه با تاریخ خاص دارند.در برنامه ریزی این تورها می توان مکان مورد نظر را در هرتاریخی که با برنامه های کاری و شخصی شما تداخلی نداشته باشد و وقت آزاد داشته باشید انتخاب کرده و همچنین تعداد و حتی همسفرانتان را خودتان تعیین کنید.برای مثال شما می توانید زمان سفرتان را با برنامه  افراد خانواده یا تعدادی از دوستانتان که تمایل به سفر رفتن با آنها را دارید تنظیم کنید و در آن زمان سفری خاطره انگیز را در کنار عزیزانتان داشته باشید.

خدمات تورهای همه روزه چیست؟

راهنما،گشت ها طبق برنامه سفر، ترانسفر رفت و برگشت،وسیله نقلیه توریستی، اقامت در هتل به همراه صبحانه

تورهای همه روزه راهبین گشت

ما در تورهای همه روزه راهبین گشت برای هر تعداد متقاضی که شامل یک نفر و بیشتر از یک نفر می شود هیچ محدودیتی در رساندن خدمات ترنسفر و بازدید از مکان های مورد نظر نداریم.تورهای همه روزه ما در حال حاضر شامل تور همدان، تور یزد ،میبد و چک چک، تور جزیره هرمز، تور قشم ،جزیره هنگام، تور چابهار، تور سرعین اردبیل، تور ارومیه، تور اصفهان، تور کرمان، تور کیش، تور لرستان، تور مشهد، تور تهران، تور کردستان، تور خوزستان و تور شیراز می باشد.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.