از 380,000 تومان
رزرو آنلاین

تور برنجستانک تا هفت آبشار لفور

Created with Sketch. مازندران
بدون امتیاز
Created with Sketch.

مدت زمان

2 روز

Created with Sketch.

نوع تور

تور ویژه

Created with Sketch.

اندازه گروه

24 نفر

Created with Sketch.

زبان

___

توضيحات

تور دو روزه برنجستانک تا هفت آبشار لفور

۱۹-۲۰ تیر

۲۶-۲۷ تیر

ساعت رفت: ۰۵:۰۰ محل حرکت: میدان آرژانتین
ساعت برگشت: ۱۵:۰۰

حدود ساعت ۲۲:۰۰ تهران و در محل قرار خواهیم بود.

محل حرکت: از شیرگاه

قیمت: ۳۸۰۰۰۰

تجربه طبیعت گردی و جنگل پیمایی در منطقه لفور و سواد کوه، روستای آلاشت زادگاه رضاشاه و موزه آن، دهکده توریستی برنجستانک و قایق سواری بر روی دریاچه سد زمزم و استفاده از امکانات تفریحی دهکده، دریای کاسپین، جنگل پیمایی تا هفت آبشار تیرکن، تجربه اقامت در کلبه های چوبی مجهز،چشمه شورآب، پل ورسک

برنامه سفر

یک سفر سبک طبیعت گردی به شمال منطقه لفور و سواد کوه برای شما تدارک دیده ایم. فرصت این سفر خاص را در روزهای گرم تابستان از دست ندهید. بازدید روستای آلاشت زادگاه رضاشاه و موزه آن . دهکده توریستی برنجستانک به دلیل وجود سد زمزم و آب زلال و منظره فوق العاده آن و امکانات تفریحی خوبی که در آن تدارک دیده شده است بی شک یکی از بهترین فضاهای تفریحی و طبیعی این منطقه از شمال کشور است. ساحل دریای کاسپین که همیشه برای ما لذت بخش بوده است. اقامت در کلبه های چوبی با چشم انداز به دشت سرسبزخواهیم داشت که اقامتی متفاوت و خاطره انگیزبرای شما رقم خواهد خورد. جنگل پیمایی تا به هفت آبشار لفور (تیرکن) خواهیم داشت که آب بازی و آب تنی در این روزهای گرم از بهترین تجربه های طبیعت گردی است. درمسیر برگشت چشمه معدنی شورآب و پل تاریخی و سرنوشت ساز ورسک می باشد که از شاهکارهای مهندسی قطار شمال است.

روز اول:

پس از صرف صبحانه اولین بازدید ما روستای آلاشت خواهد بود که شهرتش به دلیل زادگاه رضا شاه بودن است.سپس به سمت شیرگاه و سپس برنجستانک و دهکده توریستی آن ادامه مسیر می دهیم. در دهکده فرصتی برای قایق سواری و استفاده از امکانات دهکده و لذت بردن از محیط بسیار زیبای آن فراهم است. عصرگاهان به ساحل دریای کاسپین می رویم. شب را در کلبه های چوبی نوساز مجهز که چشم انداز زیبایی به دشت دارند اقامت خواهیم داشت.

روز دوم:

پس ازصرف صبحانه به هفت آبشار تیرکن می رویم مسیر جنگلی است و در امتداد رودخانه و تا ظهر طبیعت گردی و آب باری در مسیر و آبشار را تجربه می نمایید. برای ناهار به اقامتگاه برخواهیم گشت پس از آن از جاده فیروزکوه به تهران باز خواهیم گشت. ادر برگشت به تهران از دو جاذبه چشمه معدنی شورآب و پل تاریخی ورسک بازدید خواهیم داشت. که یکی جلوه ای خاص از طبیعت است و دیگری جلوه ای از همت و هنر مهندسی گذشتگان و شاهکاری ماندگار در مسیر قطار شمال است.

خدمات

  • وسیله نقلیه توریستی
  • یک شب اقامت در کلبه چوبی مجهز
  • وسیله نقلیه محلی (مینی بوس)
  • گشت ها طبق برنامه
  • بیمه
  • راهنما
  • راهنمای محلی
  • ورودیه ها
  • پذیرایی میان وعده 2 وعده غذایی شامل: 2 صبحانه

موقعیت تور

Created with Sketch. مازندران

نظرات

0/5
بدون امتیاز
بر اساس ۰ دیدگاه
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 380,000 تومان

سازماندهی شده توسط

rahbinadmin

عضویت از سال 2019

1 دیدگاه

ممکن است دوست داشته باشید

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.